Genel Başkan Orhan Aydın, Eskişehir Şube Başkanı Ali Semih Ünlü ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, genel bir istişare ile önemli değerlendirmelerde bulundu.


Eskişehir ziyaretinde, Ali Semih Ünlü’nün ev sahipliğinde düzenlenen kahvaltı ile başlayan program, samimi ve verimli bir ortamda geçti. Kahvaltının ardından Genel Başkan Orhan Aydın başkanlığında yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, ASKON Eskişehir Şubesi'nin yürüttüğü projeler ve gelecek planları ele alındı.


Genel Başkan'ın Destek Mesajları


Genel Başkan Orhan Aydın, Eskişehir Şubesi'nin çalışmalarından övgüyle bahsederek,


"Eskişehir Şubemizin yanında olduğumuzu ve her türlü desteği sağlayacağımızı belirtmek isterim. ASKON olarak yerelden genele kalkınmanın öneminin bilinci ile istişare kültürümüzü sürdürmeye devam edeceğiz. Genel Kurul hazırlıklarında Ali Semih Ünlü Başkanımız ve yönetimine başarılar ve hayırlı çalışmalar diliyorum.” dedi. Teşkilat Başkanı Volkan Kahraman ise, Eskişehir Şubesi'nin enerjisi ve dinamizmiyle gurur duyduklarını ifade etti.


Ali Semih Ünlü’den Teşekkür Mesajı


Eskişehir Şube Başkanı Ali Semih Ünlü, genel merkezimizin desteğinin kendileri için büyük bir motivasyon kaynağı olduğunu belirterek,

Kesikbaş: "İhracattaki Yükseliş Devam Ediyor" Kesikbaş: "İhracattaki Yükseliş Devam Ediyor"

"Genel Başkanımız Orhan Aydın ve Teşkilat Başkanımız Volkan Kahraman’a ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ederiz.
Eskişehir Şubesi olarak, desteğiniz ve değerli görüşleriniz bizim için büyük bir motivasyon kaynağı. Eskişehir Şubesi olarak, yerelden genele kalkınma hedeflerimiz doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.


Bu destek ziyareti, ASKON Eskişehir Şubesi'nin güçlü yapısını ve hedeflerine ulaşma konusundaki kararlılığını bir kez daha gözler önüne serdi. Ziyaret, akşam yemeğinden sonra çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Editör: Buğrahan Doğangil