Erdal Çakıcıer Aday Olmaktan Vazgeçti Erdal Çakıcıer Aday Olmaktan Vazgeçti

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan’ın Aşağıdudaş Mahallesi'ne gerçekleştirdiği ziyaret esnasında şikayetlerini dile getiren mahalle sakinleri, Aşağıdudaş ve Bahçekuyu mahallelerini karayoluna bağlayan yolun stabilize olması ve yolu kullanan maden kamyonları toz taşımı yapmasından dolayı sıkıntı yaşadıklarını söylemişti. Konuyla ilgileneceğini belirten Prof. Dr. Ayşen Gürcan, en kısa sürede mermer şirketleri ile görüşeceğini belirterek yolun iyileştirme çalışmalarını başlatılması için Aşağıdudaş mahalle sakinlerine söz vermişti. Ziyaretten kısa bir süre sonra Aşağıdudaş ve Bahçekuyu mahallelerini karayoluna bağlayan yolda bir maden işletmesi tarafından çalışma başlatıldı. İyileştirme çalışmaları başlatılan yol tamamlandığında, mahalle sakinlerinin sorunu çözmüş olacak.

Yol çalışmalarının başlamasından dolayı memnuniyetini dile getiren Aşağıdudaş Mahallesi Muhtarı Bülent Acar, şunları söyledi:
“Toz gitti yol geldi. İstek ve taleplerimizi dinleyen ve yolun yapılmasında emekleri olan AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan’a ve Beylikova Belediye Başkanımız Özkan Alp’e Aşağıdudaş Mahallesi adına teşekkür ederim.”