Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Odunpazarı Belediyesi iftar programlarının son gününde iftarını, Odunpazarı Tarihi Bölgede bulunan iftar çadırında yaptı. İftar öncesinde vatandaşlarla sohbet ederek halini hatırını soran Başkan Kurt ve Ünlüce’ye vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

Serdar Ulucan'dan 19 Mayıs Mesajı Serdar Ulucan'dan 19 Mayıs Mesajı


Ramazan Ayı boyunca 71 Evler, Yenidoğan, Büyükdere Mahallesi, Tarihi Odunpazarı Bölgesi ve Emek Mahallesi İlk Adım Düğün Salonu’nda her gün toplam 5000 kişiye iftar yemeği ikram eden Odunpazarı Belediyesi, 75. Yıl, Emek, Gündoğdu, Kırmızıtoprak, Büyükdere, Orhangazi, Gökmeydan ve Ihlamurkent Mahallelerinde ise iftar programları düzenledi. Ramazan ayı boyunca yaklaşık 150 bin kişiye iftar yemeği ikram eden Odunpazarı Belediyesi, iftar yemeği ikramını 7 Nisan Pazar günü sona erdirdi. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise belediyenin son iftar programında vatandaşları yalnız bırakmadı. Başkan Kurt, iftarını Odunpazarı Tarihi Bölgesinde bulunan Hicri Sezen Meydanı’ndaki iftar çadırında yaptı.
Başkan Kurt’a Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce de eşlik etti.


İftar öncesinde bir süre vatandaşlarla sohbet eden Başkan Kurt ve Ünlüce, iftara katılanların Ramazan Bayramını kutladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Kurt ve Ünlüce, kendisi ile fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmeyerek bol bol fotoğraf çektirdi. Başkan Kurt, Ünlüce ve çok sayıda vatandaşın katılığı iftar yemeğinde, okunan duaların ardından hep birlikte oruçlar açıldı.