Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’ye yönelik ziyaretler sürüyor. Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoüğan, meclis üyeleri ve beraberindeki heyet Başkan Ünlüce’yi makamında ziyaret ettiler.

Ünlüce: "İlçelerimizin Kıymetini Artıracağız" Ünlüce: "İlçelerimizin Kıymetini Artıracağız"


Gündoğan, Başkan Ünlüce’yi tebrik ederek birlikte çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Başkan Ünlüce de Mahmudiye’de yatırımların ve ortak çalışmaların aralıksız süreceğin kaydederek Gündoğan’ı da seçim başarısı dolayısıyla kutladı.
Ziyaret, karşılıklı görüş alışverişi sonrası hediye takdimlerinin ardından çektirilen fotoğrafla tamamlandı.

Belediye-İş ve DİSK Emekli Sen’in de aralarında bulunduğu sendikaların başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’yi ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

Sendi̇kalardan Ünlüce’ye Tebri̇k Zi̇yareti̇ (2)

Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Ünlüce, Belediye İş Sendikası, DİSK Emekli Sen Eskişehir Şubesi, Tüm Yerel-Sen Eskişehir Şubesi, KESK’e bağlı Tarım Orkam Sen Bursa Şubesi, Ulaşım-İş Sendikası Eskişehir Şubesi Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerini makamında ağırladı.


Sendika temsilcileri Başkan Ünlüce’yi 31 Mart Yerel Seçimlerinde gösterdiği başarıdan dolayı kutlayarak görevinde üstün başarılar dilediler. Başkan Ünlüce de konuklarına nazik ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek dayanışma
içerisinde Eskişehir için çalışacaklarını ifade etti. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaretler, hediye takdimlerinin ardından çektirilen fotoğraflarla tamamlandı.