Uzun süreden beri canla başla Türk Halk Müziği konserine hazırlanan Çevre Derneği Korosu 25 Haziran saat 20.00 de Yunusemre Kültür Merkezinde seyircileri ile 3. Kez buluşarak dinleyenlerin kulakların pasını silecek.

Eskişehir Çevre Derneği yetkililerinden konser ile ilgili gelen açıklamada;

Çocukların Hayalleri Bu Atölyede Canlanıyor Çocukların Hayalleri Bu Atölyede Canlanıyor


"Eskişehir Çevre Derneğinin Konseri ücretsiz olup, konserine çevre derneği üyeleri başta olmak üzere doğaya sahip çıkan veya çıkabilecek çevre dostlarını Konsere davet etmektedir. Şef Muharrem Atabay’ın önderliğinde ve Çevre Derneği
başkan yardımcısı Filiz Fatma Özkoç’un liderliğindeki konsere tüm halkımız davetledir.


Çevremizin talan edildiği, neredeyse kazılmadık yer kalmadığı ve iklim krizinin ayak seslerinden daha fazlasını hissettiğimiz şu günlerde çevremizi korumamızın önemi daha da artarak devam etmekte olup, her geçen gün bir öncesini aratır hale gelmişken doğamızı, toprağımızı, suyumuzu ve vatanımızı korumamızın önemi daha ön plana çıkmaktadır. Bu bilinç ile Eskişehir Çevre Derneği ( ESÇEVDER ) olarak havamızı, toprağımızı, Porsuk çayımızı, Sakarya nehrimizi korumamızın önemine dikkat dikkat çekmek için Konserimize çevre dostlarımızı beklediğimizin altını çizerek, Toprağıma , havama ve suyuma dokunma diyoruz." ifadelerine yer verildi.

Editör: Buğrahan Doğangil