İYİ Parti Odunpazarı Belediye Başkan adayı Emine Edizgil, hafta sonunda da seçim çalışmalarını sürdürdü. Emine Edizgil ilk olarak partisinin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Melih Aydın ve Tepebaşı adayı Şükrü Ketenci’yle birlikte Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi’ni ziyaret etti.

AK Parti Heyetinden Başkan Ünlüce'ye Ziyaret AK Parti Heyetinden Başkan Ünlüce'ye Ziyaret

İlk olarak Eskişehir Sakatlar Derneği'ni ziyaret eden Edizgil, Eskişehir’deki engellilerin sorunlarını bildiklerini, bu konuda her türlü çözümü üretmeye de hazır olduklarını ifade etti.Edizgil burada “Size vaatlerde bulunanlara ’10 yıldır aklınız neredeydi?’ diye sormanızı rica ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Daha sonra Ertaş Caddesi’ne giderek esnafla dertleşen Emine Edizgil, “Görüyoruz ki ülkenin en büyük sorunu ekonomik. Gittiğimiz her yerde vatandaş bize ekonomiden dert yanıyor. Esnaf ekonomiden şikayetçi, müşteri şikayetçi, çiftçi şikayetçi ve emekli şikayetçi” ifadelerinde bulundu.

Belediye Başkanı olarak ekonomiyi düzeltmesinin mümkün olmadığını söyleyen Emine Edizgil;

“Ancak yine de esnafın dertlerine kısmen de olsa çözüm üretmemiz mümkün. Biz seçildiğimiz zaman Eskişehir’de belli ayrıcalıklı zümrelerin değil, bütün vatandaşların Odunpazarı Belediye Başkanı olacağız.” ifadelerinde bulundu.