Meral Akşener Salı Günü Eskişehir'e Geliyor Meral Akşener Salı Günü Eskişehir'e Geliyor

İYİ Parti İl Baskanı Emine Edizgil Eskişehir Haber Ajansı'ndan Soner Yüksel'in gündeme dair sorularını yanıtladı. 
Milletvekilimizin yanındayız mesajı veren Edizgil,  hakkında iftira atan şahısları ispata davet ediyoruz dedi. 

Soner Yüksel dün akşam TV100 ekranlarında yayınlanan ve Yılmaz Büyükerşen ile Nebi Hatipoğlu'nun telefonla katıldığı canlı yayın ve ortaya atılan iddialarla ilgili Emine Edizgil'in düşüncelerini sordu. 
Edizgil ; Eskişehir Milletvekilimiz sayın Nebi Hatipoğlu’nun makul sınırlar içinde kalan eleştiri ve söylemlerine karşı, hakaret ve mesnetsiz iftiralar atılmıştır. Bu müfterileri şiddetle kınıyor ve İYİ parti Eskişehir teşkilatı olarak iftira atan şahısları ispata davet ediyoruz dedi. 

Yüksel'in yerel seçimde sağ partilerle ittifak olabilir mi, bu konuda ne düşünüyorsunuz sorusuna ise Edizgil "İYİ Parti kimsenin arka bahçesi değildir. Kimse iyi partiye asimetrik dayatma yapamaz. 
Zaman iyi oynayanların, değil İYİ olanların kazanacağı zamandır. Zaman Eskişehirin gerçeklerle yüzleşme zamanıdır. Milletvekilimizin yanındayız. Genel merkezimizin kararları doğrultusunda, seçimlere Büyükşehir ve 14 ilçemiz dahil, kendi adaylarımızla beraber girerek Eskişehir'i İYİ belediyecilikle tanıştırmak için, dün olduğu gibi milletimizle beraber sahada kendimizi ve politikalarımızı anlatmaya devam edeceğiz" cevabını verdi.