Haber-Genel-İş'ten Başkan Ataç'a Ziyaret Haber-Genel-İş'ten Başkan Ataç'a Ziyaret

EOSB Yönetim Kurulu, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi’ne 3’üncü kez başkan seçilen Başkan Kurt’a hayırlı olsun dileklerini ileten EOSB Yönetim Kurulu, yeni dönemde başarılar diledi.


Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen buluşmaya EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, EOSB başkan vekili, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile bölge müdürü katıldı.


Odunpazarı Belediyesi’ne 3’üncü kez başkan seçilen Başkan Kurt’u tebrik eden Küpeli, hayırlı olsun dileklerini iletti. Küpeli, yeni döneminde Başkan Kurt’a başarılar diledi. EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, EOSB başkan vekili, yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile bölge müdürüne ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Kurt, katılımcı belediyecilik anlayışını yeni dönemde daha da geliştireceklerini vurguladı. Başkan Kurt, EOSB ile işbirliği içinde çalışmaya her zaman hazır olduklarını kaydetti.