Eskişehirspor'dan yapılan açıklamada;

Odunpazarı Yaz Okulları'ndan Açılış Töreni Odunpazarı Yaz Okulları'ndan Açılış Töreni

"Yönetim kurulu Toplantısı, Kulüp Başkanımız Ulaş Entok’un açılış konuşması ile başladı. Altyapıdan Sorumlu Asbaşkanlarımız Eray Saygı ve Ümit Şapçı tarafından 13-14 Temmuz’da Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’mizde gerçekleşecek olan 'Yaşasın Altyapı' turnuvası, diğer altyapı projelerimiz, genç oyuncu gelişim programları ve gelecekteki planlamalar hakkında bir sunum yapıldı.

Teknik Asbaşkanlarımız Safa Üstünbaş ve Berkay Çifter tarafından sezon planlaması, transfer faaliyetleri, Teknik Direktörümüz Ergun Ortakcı’nın da onayıyla prensipte anlaşılmış futbolcular ve devam eden görüşmeler hakkında detaylı bilgiler aktarıldı.

Kulübün finansal sürdürülebilirliğini artırmak amacıyla kaynak yaratacak projeler değerlendirildi. Toplantıda, led reklam, loca ve kuşak reklamlarının fiyatları, yeni sponsorluk anlaşmaları, pazarlama stratejileri ve diğer gelir artırıcı faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu." ifadelerine yer verildi.

"Prensip Anlaşmasına Varılan Futbolcular" İfadesi Dikkat Çekti

Eskişehirspor yönetiminin yaptığı basın açıklamasında,

"Teknik Direktörümüz Ergun Ortakcı’nın da onayıyla prensipte anlaşılmış futbolcular" ifadesi dikkat çekti. Yönetim prensipte anlaşılan oyuncuların ismini henüz açıklamazken, transferde anlaşılan futbolcuların olduğu bilgisinin gelmesi Es Es taraftarını heyecanlandırdı.

Editör: Buğrahan Doğangil