Sarıcakaya yolu Kozlu Evleri’nde gerçekleştirilen ve 2 gün süren etkinliğe Eskişehir ve dışından katılım sağlayan birçok ESGİAD ve JCI üyesi için unutulmaz bir hafta sonu deneyimi yaşadı.

VOİT ana sponsorluğunda, “Açık Hava, Açık Fikirler” mottosuyla düzenlenen etkinlikte, çeşitli workshoplar, takım oyunları ve seminerlerin yanı sıra önemli konukların ağırlandığı 2 ayrı panel gerçekleştirildi.

9 Eylül Cumartesi günü düzenlenen panel iş, spor ve havacılık dünyasının alanında kariyer yapmış isimler ile gerçekleşti. Sports Digitale Genel Yayın Yönetmeni Yağız Sabuncuoğlu, Trendyol Türkiye Satış ve İş Geliştirme Direktörü Özkan Çokaygil ve THY Sorumlu Kaptan Pilot Mehmet Aksoyek yer alırken katılımcılara Eskişehir’den ulusala uzanan başarı hikayeleri ile iş konusunda tecrübelerini aktardılar.

10 Eylül Pazar günü gerçekleştirilen panelde ise Eskişehir Sanayi Odası (ESO) Başkanı, Lava ve Lande Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş ile İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) Başkanı, Güven Karaca Deri Yönetim Kurulu Başkanı Güven Karaca katılarak Ulusal’dan Global’e taşınan başarı öykülerini paylaştı.

2 gün süren ve katılımcıların açık havada çadır konaklamalı katılım sağladığı forum, DJ performans, açık hava tiyatrosu, yoga ve spor aktiviteleri, özel eğitimler ve eğlenceli takım oyunlarıyla dolu dolu bir hafta sonu yaşandı.

Eskişehir’de “Sanayide Sanat Devrimi” The Key Art Gallery’de. Eskişehir’de “Sanayide Sanat Devrimi” The Key Art Gallery’de.

ESGİAD Başkanı Ulaş Entok bugüne kadar gerçekleştirilen en önemli ve kapsamlı etkinliklerden birine imza attık derken, “Eskişehir ve şehir dışından fazlaca katılım oldu. İnanılmaz verimli ve eğlenceli 2 gün yaşadık. Başta paydaşımız JCI Eskişehir şubesine, ardından desteklerini esirgemeyen Odunpazarı Kent Konseyi ve Tepebaşı Sağlıklı Kent Konseyi’ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Forum ekibimiz Batuhan Eldem öncülüğünde günlerce mesai harcadı. Hepsinin emeklerine sağlık.  Bu sene ilkini yaptık ama bunu bir gelenek haline getirerek her sene gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.