Tepebaşı Belediyesi tarafından Şirintepe Mahallesi'nde faaliyete gösteren Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek güz dönemi kursları için kayıtlar başlıyor.

Hizmete girdiği günden bu yana Eskişehirlilerin vazgeçilmezi haline gelen Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek kurslar kapsamında hem yetişkinler hem de çocuklara yönelik eğitimler yer alıyor. 4-9 yaş arası çocuklar için jimnastik, 7-16 yaş arası çocuklar için basketbol, voleybol, tekvando, futbol, 7-13 yaş çocuklar için masa tenisi ve 6-13 yaş arası çocuklar için de satranç kursları düzenlenecek. Yine uzman eğitmenler tarafından 18 yaş üstü yetişkinlere ise aerobik, pilates ve zumba kursları verilecek.

Ücretsiz olarak düzenlenecek kurslar için 18 Eylül’de başlayacak kayıt işlemleri, 22 Eylül tarihinde sona erecek. Kontenjanların sınırlı olacağı ve 2 Ekim’de derslerin başlayacağı kurslara katılmak isteyen yetişkinler https://tinyurl.com/yunusemreyetiskin, çocuklar için ise https://tinyurl.com/yunusemrecocuk linkinden veya duyuru görselinde yer alan QR kod ile kayıt formuna ulaşabilecek. Öte yandan kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 335 51 85 ve 0 (535) 490 82 71 numaralı telefondan yetkililere ulaşabilecek.