Aksoy Haberleri

Aksoy haberleri ve güncel Aksoy gelişmeleri, Aksoy ile ilgili tüm video, Aksoy fotoğrafları ve Aksoy haberleri Eskişehir Haber Ajansı (EHA) sitemizde


GÜNDEM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy'un adı, 2010-2014 yılları arasında görev yaptığı Samsun’un Tekkeköy ilçesi Çinik Mahallesi'ndeki bulvara verilecek.

YAŞAM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Türk Mutfağı Haftası çerçevesinde kentin köklü lokantalarında esnafla bir araya gelerek müşterilerin beğenisine sunulan lezzetleri tattı.

GÜNDEM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

YAŞAM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy Eskişehir’de Domates Bereketi Projesi çerçevesinde çiftçilere domates fidesi dağıttı.

GÜNDEM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Odunpazarı Belediye Başkanlığı görevine tekrar seçilen Avukat Kazım Kurt’a iade-i...

GÜNDEM

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy’u konuk etti.

GÜNDEM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy, Anneler Günü’nde şehit anneleri ile bir araya geldi.

EĞİTİM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Türk Dil Bayramı’yla alakalı bir mesaj yayımladı. Dilin en önemli varlık olduğunu belirten Vali Hüseyin Aksoy,...

YAŞAM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, yaklaşan Anneler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.

GÜNDEM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ayşe Ünlüce'ye iade-i ziyaret yaptı.

KÜLTÜR&SANAT

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası kapsamında düzenlenen ‘Mehmet Kemiksiz ile Yunusça İlahiler’ programına katıldı.

KÜLTÜR&SANAT

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Yunus Emre Kültür ve Sanat Haftası'yla alakalı bir mesaj yayımladı. Eskişehirlileri, Yunus'u okumaya, anlamaya ve anma...

GÜNDEM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Adıyaman Altınşehir Polis Merkezi Amirliği'nde 2 polisin şehit olduğu olayla ilgili baş sağlığı mesajı yayınladı.

KÜLTÜR&SANAT

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, Türkiye Yayıncılar Birliği tarafından düzenlenen ‘Eskişehir 3'üncü Kitap Fuarı'nın açılışını gerçekleştirdi.

GÜNDEM

Eskişehir'de Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Hüseyin Aksoy’un başkanlığında yapıldı.

GÜNDEM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, "İlimizin turizm sektörünün daha ileri seviyelere taşınması noktasında çalışmalarımıza devam etmekteyiz." dedi.