Hapis cezası Haberleri

hapis cezası haberleri ve güncel hapis cezası gelişmeleri, hapis cezası ile ilgili tüm video, hapis cezası fotoğrafları ve hapis cezası haberleri Eskişehir Haber Ajansı (EHA) sitemizde


ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerinin aranan şahıslara yönelik gerçekleştirdiği operasyonda farklı sürelerde hapis cezası bulunan 34 şahıs ve aranma kaydı bulunan 83...

ASAYİŞ

Jandarma ekiplerinin çalışmaları sonucunda farklı sürelerde hapis cezası bulunan 52 şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerinin çalışmaları sonucunda 42 ve 52 yıl hapis cezası bulunan 2 şüpheli yakalandı ve gözaltına alındı.

ASAYİŞ

Hakkında 15 ayrı aranma kaydı ve kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs, polis ekiplerinin operasyonuyla Eskişehir'de yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de 15 yaşındaki kız çocuğunu tramvayda taciz ettiği gerekçesiyle yargılanan yabancı uyruklu şahsa 5 yıl hapis cezası verildi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de hakkında 61 yıl 4 ay hapis cezası bulunan şahıs, polis ekiplerinin çalışmaları sonucunda yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de iki arkadaşın motosikletleriyle seyir halindeyken sollama esnasında çarpıştığı kazada, yolcu olarak bulunan ve hayatını kaybeden 18 yaşındaki Ezgi Nehir...

ASAYİŞ

Eskişehir’de tartışma yaşadığı arkadaşı olan emekli zabıta memurunu bıçaklayarak öldüren şahsa, 25 yıl hapis cezası verildi.

ASAYİŞ

Eskişehir’de polis ekiplerinin bir adrese düzenlediği operasyonda, aranma kaydı ve 9 yıl 1 ay 20 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan...

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde farklı sürelerde hapis cezası bulunan 71 şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde farklı sürelerde hapis cezaları bulunan 76 kişi yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs, ihbar üzerine gelen polislerden kaçmak için eline aldığı bıçakla evin çatısına çıktı. Şüpheli,...

ASAYİŞ

Eskişehir’de eğlence merkezlerine yönelik gerçekleştirilen denetimlerde kesinleşmiş hapis cezası bulunan 4 firari şüpheli yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekiplerinin çalışması sonucu kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve çeşitli suçlardan aranan şüpheliler yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de jandarma ekiplerince düzenlenen denetimde, farklı sürelerde hapis cezası bulunan 42 firari şahıs yakalandı.

ASAYİŞ

Eskişehir’de 17 yaşındaki Kader Yürük’e tramvay yolunda hafif ticari aracıyla çarparak ölümüne sebep olan tutuklu sanık Berkay A.’ya 6 yıl...