Yoğunluk Haberleri

yoğunluk haberleri ve güncel yoğunluk gelişmeleri, yoğunluk ile ilgili tüm video, yoğunluk fotoğrafları ve yoğunluk haberleri Eskişehir Haber Ajansı (EHA) sitemizde


YAŞAM

Eskişehir’de Kurban Bayramı öncesi kuaförler yoğunluk yaşıyor. Bayrama daha temiz ve şık görünmek için kuaförlere akın etmesi bekleniyor.

EKONOMİ

Eskişehir’de yaz aylarının etkisini göstermesiyle beraber baskıcılarda yoğunluk yaşanıyor.

YAŞAM

Eskişehir’de bulunan Porsuk Çayı’ndaki köprüde fotoğraf çekilmek isteyen vatandaşlar yoğunluk oluşturdu.

KÜLTÜR&SANAT

Eskişehir’de 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde kentte turist yoğunluğu yaşanırken, yöresel lezzet olan çi börek işlemeleri önünde uzun kuyruklar oluşurken...

YAŞAM

Eskişehir’de vatandaşlar, Ramazan Bayramı bittikten sonra da kentin turistik yerlerinde sabahın erken saatlerini yoğunluk oluşturdu.

ASAYİŞ

Eskişehir'de Ramazan Bayramı nedeniyle araçlarıyla gezmeye çıkan vatandaşlar kent merkezinde yoğunluk oluştururken, bazı noktalarda trafikte meydana gelen sıkışıklık sürücülere zor...

YAŞAM

Ramazan Bayramı için seyahat edecek vatandaşların Eskişehir Şehirlerarası Otogarı'nda oluşturduğu yoğunluk devam ediyor.

YAŞAM

Eskişehir’de bayram öncesi tıraş yoğunluğunun önüne geçilebilmesi için kuaförler bütün hazırlıklarını yaparak müşterilerini bekliyor.

GÜNDEM

Eskişehir’de oy kullanmak için aynı saat dilimi içerisinde okullara giden vatandaşlar yoğunluk oluşturdu.

YAŞAM

Eskişehir’de Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavına girmek için yola çıkan öğrenciler yoğun trafiğe sebep oldu.

YAŞAM

Eskişehir’de balık tezgahlarında özellikle hamsi için yoğunluğu yaşanırken, bereketli günler geçirdiklerini söyleyen esnafın yüzü güldü.

YAŞAM

Eskişehir’den Kâbe’yi ziyaret etmeye gidecek olan umre yolcuları havalimanını doldurdu.