Anadolu Panelleri Eskişehir Buluşması Anadolu Panelleri Eskişehir Buluşması

Eskişehir genelinde 59 noktada satış yapan Halk Ekmek A.Ş. yeni alınan 14 büfeyi daha kent halkının hizmetine sunuyor. İçinde buzdolabı da bulunan yeni büfelerde ekmeğin yanı sıra Halk Süt, tereyağı, peynir çeşitleri ve yumurta satışı da yapılacak. Esentepe Mahallesi sağlık ocağı önü, Erenköy Mahallesi muhtarlık binası önü, Kırmızıtoprak Mahallesi Taşköprü Caddesi gibi 8 ayrı noktada yeni hizmete girecek olan büfeler, daha uygun fiyatlı ekmek, süt ve süt ürünleri ile yumurta almak isteyen vatandaşların hizmetinde olacak. Ayrıca Fatih, Büyükdere, Muttalip, Gündoğdu ve Hisar mahallerinde hizmet veren eski büfeler de yenileniyor.

Şehir halkının temel besin maddeleri ekmek, yumurta, süt ve süt ürünlerine ucuz ve hijyenik açıdan da erişmesi için önemli bir sosyal proje olan Halk Ekmek A.Ş.’nin gelişerek büyüdüğünü ifade eden Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Hemşehrilerimizi lezzetli, sağlıklı ve uygun fiyatlı ürünlerle buluşturmak göreve geldiğim günden bu yana en çok önemsediğim konulardan biri. Bunu sağlamak için kurduğumuz iştirakimiz Halk Ekmek A.Ş’de daha çok vatandaşımıza hizmet vermek için her geçen gün büyüyor.” dedi.

Yeni büfelerin yanı sıra yeni Halk Ekmek Fabrikasının da tamamlanma aşamasına geldiğini söyleyen Halk Ekmek Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Kaplan, birkaç ay içinde hizmete açmayı planladıklarının müjdesini verdi.