Milletvekili Süllü: "Dökmeci'nin Mazbatası Acilen Verilmeli" Milletvekili Süllü: "Dökmeci'nin Mazbatası Acilen Verilmeli"

Cumhur İttifakı Ak Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü Esentepe Mahallesi’nde vatandaşlarla kıraathane toplantısında bir araya geldi. Büyük bir coşku ve meşalelerle karşılanana Başkan Hamid Yüzügüllü “Buraya hizmet etmek için geldim.” dedi.

Cumhur İttifakı Ak Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü Esentepe Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Büyük bir coşkuyla karşılanan Başkan Yüzügüllü yaptığı konuşmada;

“Bizim yaptıklarımız ortada. Sivrihisar’ı bir marka haline getirdik. Şimdi sıra Tepebaşı’nda. Bu zamana kadar burada bahene belediyeciliği yapılmış. Belli bölgelerde çalışma yapılarak sizler burada unutulmuşsunuz. Kenar Mahallelere cezalar verilmiş. Merkezde bulunan mahalleler mahallede, kenar mahallede yaşayan vatandaşlara hiç hizmet gitmemiş. Biz buraya her yere eşit hizmet etmek için geldik. Tüm Türkiye’ye Ak Belediyeciliğin nasıl yapılacağını ve sizlerle yöneteceğimiz belediyecilik anlayışı ile göstereceğiz.” dedi.

Hamid Yüzügüllü Kadınlar ile Bir Araya Geldi

Whatsapp Image 2024 03 01 At 11.38.25

Cumhur İttifakı Ak Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü Çamlıca’da Kadınlarla park buluşması gerçekleştirdi. Başkan Yüzügüllü Kadınların sorunlarını dinleyerek istişarelerde bulundu.

Cumhur İttifakı Ak Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü Çamlıca Mahallesinde Kadınlarla Park Buluşmasında bir araya geldi. Başkan Yüzügüllü “Kadınlarımız ve çocuklarımız bizim için çok önemli. Kadınlarımızın gücü ile biz Sivrihisar’da olmaz denilen ne varsa gerçekleştirdik. Orada 5 Devlet Sanatçısı, 35 kadınımız ise iş yeri sahibi oldu. Şimdi Tepebaşı’nda Kadınlarımızla birlikte daha üretken, anlamlı projelerimizle birlikte daha iyi işler yapacağız.  Kadınlarımızın ekonomik, sosyal ve kültürel hayatta daha fazla yer almasını sağlayacak projelerimizle Güçlü Kadın Güçlü bir Tepebaşı inşa edeceğiz.” dedi.