Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Bilecik Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı’nı makamında ziyaret ederek, hazırlanan kıyafet örneklerini Başkan V. Subaşı’na teslim etti. Odunpazarı Belediyesi ve Bilecik Belediyesi arasında gerçekleştirilen işbirliği çalışması ile Bilecik Belediyesi personel iş kıyafetleri, Odunpazarı Belediyesi tekstil atölyesi tarafından temin edilecek.

Her iki belediye arasında yapılan işbirliği hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Belediyemizin kurslarında eğitim gördükten sonra tekstil atölyemizde istihdam edilen kadınlar tarafından üretilen iş kıyafetlerini çok daha uygun maliyetlerde üretiyor ve tasarruf ediyoruz. İşbirliği yaptığımız belediyelerimizin personel kıyafetlerini de bu atölyede üretiyoruz. Hem piyasadan uygun fiyata hem de daha hızlı şekilde teminini sağlıyoruz. Bugün de Bilecik Belediyemizin iş kıyafetlerini teslim ettik. Hem Odunpazarı hem Bilecik kazandı.’’ ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan V. Melek Mızrak Subaşı da Başkan Kazım Kurt’ta ilgi ve desteği dolayısıyla teşekkür ederek, ‘’Komşu şehrimiz Odunpazarı Belediyesi ile güzel ve anlamlı bir çalışma gerçekleştirdik. Belediye Başkanımız ve değerli ekip arkadaşlarını belediyemizde ağırlayarak, kıyafetlerden örnekleri teslim aldık. Piyasaya göre daha uygun ve temini daha hızlı olan iş kıyafetlerimiz sahadaki personellerimiz tarafından da oldukça beğenildi. Kazım Başkanımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, işbirliği ve kardeş şehir projelerimizin devamını diliyorum’’ dedi.