İYİ Parti’de kadınlar kolları sıvadı. Genel Merkez tarafından başlatılan “Kapı çal – Gönül al” kampanyası kapsamında çalışan Kadın Kollarına Tepebaşı İlçe Teşkilatı tarafından da tam destek verildi.

Melih Aydın ilk projesini açıkladı Melih Aydın ilk projesini açıkladı

Ertuğrulgazi Mahalle Muhtarı Çetin Aydın’ı ziyaret eden İYİ Partililer, mahallenin sorunları hakkında bilgi aldı. Tepebaşı İlçe Başkanı Nusret Kabasakal ve Tepebaşı yöneticilerinin de bulunduğu ziyarette bir grup esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, bölge esnafının dertlerini dinledi. Esnafın özellikle hayat pahalılığı ve ekonomik koşullardan şikayetçi olduğunu belirten İYİ Partililer ev ziyaretleri de yaptı.

İl ve Tepebaşı İlçe kadın yöneticilerinin bulunduğu diğer bir grup İl Başkanı Emine Edizgil başkanlığında Ertuğrulgazi Mahallesi’nde kapı kapı dolaşarak parti broşürleri dağıttı. Ertuğrulgazi Mahallesi’nde 1000 evin kapısını çalan İYİ Partili kadınlar, kapılarını çaldıkları ev hanımlarına Genel Başkanları Meral Akşener’in selamlarını ileterek, “Mutfaktaki yangını İYİ Parti söndürecek” mesajı verdi.