Tepebaşı Belediyesi, kent halkı için sağlıklı ve eğitici faaliyetler düzenlemeye devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi yürütücülüğünde Tepebaşı Sürdürülebilirlik Merkezi, Bilecik Belediyesi, ESESKAMP’ın paydaş olduğu ve Gymboo ile Decathlon desteği ile küresel amaçlardan 15.’si olan Karasal Yaşam'ın önemine dikkat çekmek ve bilinç oluşturmak amacıyla eğitim kampı düzenlenecek. Küçükelmalı Tabiat Parkı’nda düzenlenecek kamp 19-20 Ağustos tarihlerinde olacak ve kontenjan sınırlı olacak. Etkinlikte, karasal yaşamın korunmasını sağlamak amacıyla doğayı keşfetmek ve yaşayarak deneyimlemek, ekosistemleri tanıma ve zorlu koşulara hazırlıklı olma bilinci aşılanacak. Karasal yaşam eğitim kampı, doğada hayatta kalmak için gerekli becerileri öğrenmek ve yaşayarak deneyimlemeyi amaçlıyor. Kampa katılan katılımcılar, biyoçeşitliliği ve çevreyi koruma ve doğada hayatta kalmayı tecrübe etmiş olacak.

Anadolu Üniversitesi ve Allama Iqbal Açık Üniversitesi Arasındaki Çalışmalar Devam Ediyor Anadolu Üniversitesi ve Allama Iqbal Açık Üniversitesi Arasındaki Çalışmalar Devam Ediyor

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar, duyuru görselinde yer alan qr kodu ve www.tinyurl.com/iklmkmp web adresini kullanabilecek.