Sosyal meyda hesaplarından yazılı olarak açıklama yapan Aydın şunları dile getirdi

“İYİ Parti Eskişehir Milletvekilimiz Sayın Nebi Hatipoğlu’nun şahsi görüşleri üzerinden başlayan karşılıklı polemik Sayın Yılmaz Büyükerşen Hocamızın içine düşürüldüğü yalan yanlış açıklamalar ve adeta trollenerek yaptırılan olaylar çerçevesinde ikili tartışma ortamından giderek uzaklaşmış ve kurumsal kimliğimizi açıkça hedef alır hale getirilmiştir.

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy'dan Eskişehir OSB'ye Ziyaret Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy'dan Eskişehir OSB'ye Ziyaret

Son olarak diğer milletvekillerinin ve CHP’de makamını kaybetmiş ama ekranlardan saldırarak yeni koltuk kapma sevdasında olanların yaptığı açıklamalar sonucunda Eskişehir’in bir evladı, İYİ Parti’nin bir neferi olarak artık sessiz kalmam mümkün değildir.

Sürekli siyasette yeniler, gençler, tecrübesizler gibi kendilerince küçümsediklerini düşünenler hayat tecrübemizle, iş bilgimizle, o beğenmedikleri gençliğimizle yarışsınlar hep beraber görelim o halde.

Genel seçimlerde onca belediye imkanlarını heba ederek etkisiz kampanya yapanlar mı, yoksa tamamen şahsi imkanlarımızla yaptığımız çalışmalarla şehirdeki tüm algıları yıkıp, tüm doğru bilinenleri parçalayıp, tüm alanlarda İYİ Parti’nin adını yüksek sesle duyuranlar mı daha aktif bir bakalım.

Daha önce de söyledim yine tekrar ediyorum;

Bizim CHP’ye belediye kazandırmak gibi bir misyonumuz da yok, zorunluluğumuz da yok.

Altını özellikle çizmek istiyorum;

Kurumsal değerlerimiz ve kuruluş ilkelerimiz çerçevesinde kazan-kazan olmadıktan sonra herhangi bir ittifakın bizim için anlamı yok.

O beğenmedikleri daha genç, daha dinamik, daha çalışkan insanlar mı yoksa yaşlanmış ve siyasi olarak yıpranmışlar mı kazanır zaman gösterir.  Hodri meydan!”