Odunpazarı Belediyesi, deprem bölgesinden ilçeye gelen depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılayarak, onları yalnız bırakmıyor. Deprem bölgesine bugüne kadar 23 yardım tırı ve ekip gönderen Belediye, deprem koordinasyon iletişim merkezi kurarak, deprem bölgesinden Odunpazarı’na gelen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılıyor.

İki Elin Sesi Var İçin Kayıtlar Başlıyor İki Elin Sesi Var İçin Kayıtlar Başlıyor

10 ilde büyük yıkıma neden olan depremler sonrası, Odunpazarlıların büyük desteği ile yardım kampanyası yürüten Odunpazarı Belediyesi, bölgeye toplam 23 tır yardım malzemesi, iş makinası ve kamyon ile Odunpazarı Belediyesi Arama Kurtarma Ekibini (OBAK) gönderdi. Odunpazarı Belediyesi son olarak Odunpazarı’na gelen depremzedeler için kollarını sıvadı. Odunpazarı Belediyesi, kente gelen depremzedeler için deprem koordinasyon iletişim merkezi kurdu.  “Her zaman yanınızdayız. Yaraları birlikte saracağız” diyerek herkesi yardım seferberliğine davet eden Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı’na gelen depremzedeleri yalnız bırakmıyor. Deprem bölgelerinden Odunpazarı’na gelen depremzedelerin kıyafet, gıda, temizlik ve hijyen malzemeleri gibi ihtiyaçları Odunpazarı Belediyesi’nin sosyal yardım modeli olan Halk Market aracılığı ile karşılanıyor.

56 AİLENİN İHTİYAÇLARI KARŞILANDI

Yaklaşık 100 ailenin başvuru yaptığı Halk Market’te, bugüne kadar 56 ailenin ihtiyaçları karşılandı. Geri kalan ailelere de en kısa sürede ihtiyaçları ulaştırılacak. Odunpazarı Belediyesi, kente gelen depremzedeler için deprem koordinasyon iletişim merkezi kurdu. Deprem bölgesinden Odunpazarı’na gelen vatandaşlar, ihtiyaçları doğrultusunda 0 530 314 56 14, 0 530 314 56 31, 0 530 314 56 49 numaralı telefonları arayarak yardım talebinde bulunabilir.

MEHMET TERZİ KAPALI SPOR SALONUNDAKİ ÇALIŞMALAR SONA ERDİ!

Odunpazarı Belediyesi, yüzyılın en büyük depremlerinin gerçekleştiği afet bölgesi için adeta bir seferberlik ilan etti. Odunpazarı Belediyesi’nin arama kurtarma ekibi OBAK, deprem haberinin duyulmasıyla derhal bölgeye hareket etti. Bölgeye intikal eden destek ekipleri,