İstanbul Kartal bölgesinde yaşayan ve İstanbul’da  Eskişehirliler Derneği oluşumuyla örnek projelere imza atan yöneticiler doğdukları yörelerini  unutmuyorlar. Eskişehirli yöneticiler, Han ilçesinde bulunan Şehit Bayram Özden Çok Programlı Anadolu Lisesinde kütüphane açılışına katkı sağlayarak ilk etapta 2 Bine yakın kitap bağışı yaptı. 

Koca Çınarlar yaşlılar gününü kutladı Koca Çınarlar yaşlılar gününü kutladı

İstanbul Kartal bölgesinde yaşayan ve İstanbul’da Eskişehirliler Derneği oluşumuyla örnek projelere imza atan yöneticiler, "Köy Okullarında Çocuklarımız Okusun” projesi kapsamında  Han ilçesinde bulunan Şehit Bayram Özden Çok Programlı Anadolu Lisesinde kütüphane açılışına  katkı sağlayarak ilk etapta 2 Bine yakın kitap bağışı yaptı. 
Kitap bağışı töreninde konuşan İstanbul  Eskişehirliler Derneği Başkanı Orhan Aktepe, “Bir kitap bir ufuktur. Geleceğimiz olan çocuklarımıza katkı sunmak için çalışmalar yapıyoruz. Bizlere destek olan hemşehrilerimize teşekkür  ediyoruz.“ dedi.

Başkan Aktepe, Han Kaymakamı Murat Ak, Belediye Başkanı Erdal Şanlı, ilçe Milli Eğitim Müdürü  Erdal Mete ile ilçedeki kurum ve kuruşlardan her zaman sıcak ilgi gördüklerini de belirterek, Eskişehir için katkı sunmaya devam edeceklerini dile getirdi.