Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Saadet Partisi Eskişehir İl KadınGençlik Kolları Habibe Eremli ve Tepebaşı İlçe Kadın Gençlik Kolları Başkanı Rukiye Cevahir ile beraberindekileri ağırladı.

Gültekin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı Gültekin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren siyasi parti temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Saadet Partisi Eskişehir İl Kadın Gençlik Kolları Habibe Eremli ve Tepebaşı İlçe  Kadın Gençlik Kolları Başkanı Rukiye Cevahir ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette misafirperverliğinden ötürü teşekkürlerini ileten Eremli, “Ahmet Bey’i güler yüzlü ve her zaman vatandaşlarla iç içe olan bir belediye başkanı olarak tanıyorduk. Bugünkü ziyaretimizde de bu duruma birebir şahit olmuş olduk. Bundan dolayı çok büyük mutluluk duyduk ve Eskişehir’imizin geleceği adına umutlarımız daha da arttı” dedi Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ataç da, misafirlerine çalışmalarında başarılar diledi.Öte yandan Eremli ve beraberindekiler ziyaret sonunda Ataç’a, geçtiğimiz
günlerde Eskişehir’de düzenledikleri bir etkinlikte ağırladıkları Yazar İsmail Şanal’ın ‘Allegro’ adlı kitabını hediye ettiler.