15. Uluslararası Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu çerçevesinde, Eskişehir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yıl dönümü özel konserind, sevilen sanatçı Kıraç Cumhuriyet Meydanı’nda Eskişehirlileri müzik ziyafetiyle buluşturdu. Katılımın yoğun olduğu konserde vatandaş doyasıya eğlendi.

“Etkinlik çok güzel”
Konseri izleyenler memnuniyetlerini ifade etti. Bu tarz etkinliklerin şehir merkezinde daha fazla düzenlenmesini isteyen Gökhan Alıç, Kıraç’ı çok sevdiğini belirtti. Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkürlerini ileten Alıç, “Etkinliğin güzel olduğunu düşünüyoruz. Biz öncelikle Kıraç’ı duyduğumuz için geldik, kendisini çok seviyoruz. Böyle bir etkinlik düzenlendiği için çok teşekkür ederiz. Özellikle ilçelerde bu tarz etkinlikler çok oluyor. Şehir merkezlerinde daha az oluyor. Bu konserin şehir merkezinde olması bizlerin daha rahat gelebilmesi açısından çok iyi oluyor” dedi.

“Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı tebrik ederim”
Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a Kıraç’ı Eskişehirlilerle buluşturduğu için teşekkür eden Abdurrahman Polat ise, “Kıraç’ın konserlerini hep çok severim. Bu şehirde değil başka bir şehirde daha önce kendisini dinlemiştim. Çok güzel geçeceğine inanıyorum. Bir anda sahnenin önü dolacaktır, kalabalık oluşacaktır. Tepebaşı Belediyesi’nin böyle etkinlikler yapması ayrıca çok güzel. Belediye başkanımız Ahmet Ataç’ı tebrik ederim” diye konuştu.