Tepebaşı'nda Çocuklar Mutlu ve Umutlu Tepebaşı'nda Çocuklar Mutlu ve Umutlu

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, düzenlediği etkinlikler ile gençler için farklı aktiviteler sunmaya devam ediyor.


Gençler tarafından çok sevilen Kentçizer Atölyesi de yeni katılımcılar ile tekrar gerçekleştirilecek. Yeni dönem için gerçekleştirilecek atölyeye, 13 yaş üstü katılımlar kabul edilecek ve gençlerde çizim geçmişi aranmayacak. Kontenjanın sınırlı olacağı atölye için kayıtlar 21 Mart Perşembe günü başlıyor. Detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için 0 (222) 230 22 16 numaralı telefondan Özdilek Sanat Merkezi’ndeki
yetkililere ulaşılabiliyor.


Yetkililer tarafından yapılan çağrıda, “Siz de şehrinizi çizmek ve yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız, Kentçizer Atölyemize bekliyoruz. Atölyemizde, şehrin farklı mekanlarını keşfederken defterlerimize çizimler yapacağız.” denildi.


Kentçizer Atölyesi “yerinde, anında ve zamanında, kenti kağıda aktarma” olarak bilinen bir çalışma. Kentin daha iyi algılanması, 20 sene sonra değişecek bir yapının belgelenmiş olması gibi amaçları olan atölyede katılımcılar, Tepebaşı’nın belirli bölgelerinde çizimler yapıyor.