31 Mart Yerel Seçimleri öncesi kent genelinde ziyaretlerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce son olarak çeşitli programlara katılmak üzere Sivrihisar’a gitti.

Demokrat Parti Eskişehir'de Neler Oluyor? Demokrat Parti Eskişehir'de Neler Oluyor?


Bahçecik Mahallesi Muhtarı Abdullah Yılmaztürk,  CHP Sivrihisar İlçe Başkanı Faruk Aktaş,  CHP Sivrihisar Belediye Başkan adayı Habil Dökmeci heyeti karşılarken, mahalle sakinleri de Ünlüce ve Ataç’a büyük ilgi gösterdi. 


Yaptıkları ziyaretlerde çok güzel karşılandıklarını ve bundan çok büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Ayşe Ünlüce "Çok değerli hemşehrilerimiz bugün burada olduğunuz için teşekkür ederim. Biliyorsunuz burası değerli başkanımız Ahmet Ataç'ın  memleketi. Buradan yaktığımız bu ateş hiç sönmesin. Daha önce de benim memleketime gittik. Orada da çok güzel karşılandık. İlçelerde gördüğümüz ilgi ve destekten büyük memnuniyet duyuyoruz" dedi.  Halka hizmet etmek icin yola çıktıklarını belirten Ünlüce, "İşimiz gücümüz Sivrihisar, işimiz gücümüz Eskişehir, işimiz gücümüz Türkiye. Buradan herkese selam olsun" dedi.


Hem Bahçecik hem de Sivrihisar ile ilişkilerin her daim çok güzel olduğunu belirten Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ise “Eskişehir’de yaşayan Sivrihisarlı dostlarımızla da her zaman birlikteyiz. Sivrihisar’ın, Eskişehir’de ayrı bir yeri var. Şimdi, Sivrihisar’da yeni bir atılım doğuyor. Habil, burada uzun yıllar çok emeği olan bir arkadaşımız. Onun bu hakkını ona iade edelim sevgili dostlar. Habil’in de Sivrihisar’da güzel işler başaracağına inanıyorum. Bizim doğduğumuz, büyüdüğümüz bölgeler. Bu toprağın insanlarını biz de çok seviyoruz. Biz belediyeciliğin önemli bir hizmet olduğunu biliyoruz. Siz dürüstseniz, yalan bilmezseniz, çalıp çırpmayı bilmezseniz, insanlarınıza hizmet verirsiniz, insanların yüzü güler. Ben bu nedenle sizlerin desteğini istiyorum. Vereceğinize de inanıyorum” dedi.


Ünlüce ve Ataç’a ziyaretleri için teşekkür eden Bahçecik Mahalle Muhtarı Abdullah Yılmaztürk ise önceden  mahallelerinde su sorunu olduğunu, ancak ESKİ Genel Müdürlüğü’nün çalışmaları sayesinde bu sorunun hızlı bir şekilde ortadan kalktığını söyledi ve Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.