Emek Gençlik Merkezi’nde açılan atölyelere giden öğrenciler için veli toplantısı yapıldı. Toplantıya katılan veliler, gençlik merkezinin çocukları için çok faydalı olduğunu söyleyerek, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti.

Eskişehir'de Ramazan Alışverişi Yoğunluğu Yaşanıyor Eskişehir'de Ramazan Alışverişi Yoğunluğu Yaşanıyor

Emek Gençlik Merkezinde veli toplantısı yapıldı. Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce atölyelerine giden 8’inci sınıf öğrencilerinin velilerinin katıldığı toplantıda, velilere öğrenciler hakkında bilgi verildi. Velilere ayrıca, sınav kaygısı üzerine bilgilendirme de yapıldı. Velilerin öğrencilere nasıl yaklaşması gerektiği hakkında bilgi veren uzmanlar, sınav kaygısı yaşayan öğrencilerin bu durumla nasıl baş edebileceklerini anlattı. Öğrencilere verdikleri emek ve gösterdikleri özveri için Emek Gençlik Merkezi çalışanlarına teşekkür eden veliler, gençlik merkezinin çocukları için çok faydalı olduğunu belirtti. Çocuklarının hazırlandıkları sınav nedeniyle yoğun stres altında olduğunu ifade eden veliler,
Emek Gençlik Merkezinde bulunan Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce atölyelerinin öğrencilere büyük destek sağladığını kaydetti. Bu atölyelerin ekonomik olarak da aile bütçesine katkı sağladığını vurgulayan veliler, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti.