Eskişehirli Atlet Türkiye Şampiyonu Oldu Eskişehirli Atlet Türkiye Şampiyonu Oldu

Tepebaşı Belediyesi tarafından Şirintepe Mahallesi'nde faaliyete geçirilen Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek bahar dönemi kursları için kayıtlar başlıyor.

Hizmete girdiği günden bu yana Eskişehirlilerin vazgeçilmezi haline gelen Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek kurslar kapsamında hem yetişkinler hem de çocuklara yönelik eğitimler yer alıyor. 4-9 yaş arası çocuklar için jimnastik, 7-16 yaş arası çocuklar için basketbol, futbol, tekvando, voleybol ve masa tenisi, 6-12 yaş arası çocuklar için de satranç kursları düzenlenecek. Yine uzman eğitmenler tarafından 18 yaş üstü yetişkinler için aerobik, pilates ve zumba kursları verilecek.

Ücretsiz olarak düzenlenecek kurslar için 24 Haziran’da başlayacak kayıt işlemleri, 28 Haziran tarihinde sona erecek. 8 Temmuz’da derslerin başlayacağı kurslara katılmak isteyenler çocuklar için kayıt formuna, duyuru görselinde yer QR kodu okutarak veya https://tinyurl.com/yazcocukkayit linkine tıklayarak, yetişkinler ise yine görselde yer alan QR kodu okutarak veya https://tinyurl.com/yazyetiskinkayit linkine tıklayarak ulaşabiliyor.

Öte yandan kurslar hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 335 51 85 ve 0 (535) 490 82 71 numaralı telefondan yetkililere ulaşabiliyor.

Editör: EHA DDA