"Her şeyin en güzelini ,en iyisini hak eden evim, yuvam, canım ilçem ÇİFTELER

Yoksulluğu, dışlanmayı, sosyal refahı, hizmetten uzak kalmayı en derinden yaşayan güzel ilçem ÇİFTELER...

Saadet Partisi Heyetinden Ünlüce'ye Ziyaret Saadet Partisi Heyetinden Ünlüce'ye Ziyaret

Tüm bu olumsuzluklara rağmen ben ve  ekip arkadaşlarım  her şeyden fedakarlık ederek, canla başla çalışarak ilçemizi hak ettiği en yüksek refah seviyesine ulaştırma çabası ile bir yola girdik. Sosyal adaletsizliği, çarpık kentleşmeyi, yoksulluğu uçlarda yaşayan halkımıza bir umut olarak çıktığımız bu yolda, kadın kooperatifleri kurarak hane gelirini, istihdam ofisleri kurarak işsizliği, semt atölyeleri kurarak kalifiye eleman ihtiyacını, yerinde dönüşüm projeleri ile çarpık kentleşmenin önüne geçebilmek için insanlarımızın konforunu artıracak işleri düşüncede bırakmayıp faaliyete geçirmeyi hedefliyoruz.

ÇİFTELER, Eskişehir'in parlayan yıldızı olacak dediğimizde tüm sorunları bilerek ve bunlara kalıcı çözüm projelerimizi sunarak adımlarımızı attık. Sosyal, ekonomik ve kültürel yönleriyle bir bütün halinde ele aldığımız güzel ilçemiz ÇİFTELER ’in hak ettiği konuma ulaşması için azimle çalışmak tek amacımız. Bilinmelidir ki; Biz ÇİFTELER’e makamla değil gönülden bağlıyız.ÇİFTELER için, halkımız için çalışmalarımızı hassasiyetle sürdüreceğiz. Partimizle ve çalışma arkadaşlarımızla el ele, omuz omuza, canla başla devam edeceğiz. ÇİFTELER bizim yüreğimiz, ÇİFTELERLİLER  bizim halkımız. CHP bizim partimiz ve biz ÇİFTELER’iz, ÇİFTELER de biz.

Çok kıymetli ÇİFTELERLİ hemşehrilerim, partili yol arkadaşlarım… ÇİFTELER Belediye Başkan adaylığım süresince bizlere inanan  yanımızda bulunan meslek kuruluşları, siyasi parti temsilcileri, esnaflarımız,muhtarlar, arkadaşlarım, medya mensupları, Cumhuriyet Halk Partisine gönül veren dava arkadaşlarım, ailem,  adaylığım süresince projelerimin tanıtımında, saha çalışmalarında yanımda olan herkese, Cumhuriyet Halk Partisi ESKİŞEHİR il örgütüne, ÇİFTELER ilçe teşkilatına minnettarım. Çıkmış olduğumuz bu yolda, ÇİFTELER’de yaşayan halkımızın sorunlarına eğilerek bu sorunlara çözüm bulmak üzere çalışmalarımızı canla başla yürüteceğiz.

ÇİFTELER’i yeniden "sosyal belediyecilikle" tanıştırmak adına , güzel ilçemizin tekrar partimiz tarafından yönetilmesi, sosyal-demokrat belediyecilik şiarı ile çalışmalar yapmak, sosyal belediyeciliği tekrar ÇİFTELER’e getirmek en büyük gayemiz olacak. “Bizimle insanımız kazanacak,Çifteler kazanacak!” sloganıyla ve yüksek inançla çıktığımız bu yolda esnafımız,işçimiz,köylümüz, ev hanımları,gençlerimizle tüm  ÇİFTELER birlikte kazandık.

Bizlere bu onuru bahşeden halkımıza sonsuz şükranlarımı sunarım. ÇİFTELER'imizin güzel günler göreceği inancıyla hepinizi saygıyla selamlıyor,yolumuza hep birlikte devam ediyor,yine hep birlikte kardeşçe yaşayacağımız ÇİFTELER'in sözünü veriyorum." ifadelerine yer verdi.