Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren hemşehri dernekleri ile bir araya gelmeye devam ediyor.


Başkan Ataç, son olarak Esnemezliler Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı Abdullah Koca ve üyeleriyle bir araya geldi. Buluşmada Koca, dernek faaliyetleri hakkında Başkan Ataç’a bilgi vererek;

“Ahmet Başkanımızı yıllardır tanırım. Sağ olsun derneğimizinkuruluşundan bugüne kadar katkısı eksik olmamıştır, her zaman yanımızda olmuştu. Bu dönem tekrar çıkmış olduğu başkanlık görevinde kendisine başarılar diliyorum.” dedi.

Çamlıca’'mızda Hoş Bir Ahenk Oluştu"


Başkan Ataç ise kentte yaşayan herkesin Eskişehir’in sosyal ve kültürel birikimine katkı sağladığını belirtti. Başkan Ataç;

“1999’da Çamlıca’nın durumu herkesin bilgisinde. Çamlıca’mız iyi olsun diye büyük çabalar sarf ettik hep beraber. Sizlerle sürekli buluşup hasret giderdik. Birbirimizi kırmadan bugünlere kadar geldik. Ben sizlerden yana şikayetçi
değilim. Her geldiğimde güler yüzünüzle ağırlıyorsunuz. Hakikatten Çamlıca’da güzel bir ahenk kuruldu. Demek ki uğraşınca iyi şeyler oluyor.

İsmail Candemir'den 23 Nisan Mesajı İsmail Candemir'den 23 Nisan Mesajı

Çamlıca’mız bugün Eskişehir’de parmakla gösterilen iftihar ettiğimiz bir mahallemiz oldu. Merkezdeki insanlar Çamlıca’dan daire almak için yarışıyor. Çamlıca’mızın yapısı çok değişti çok güzel oldu. Hepimizin emeği var. Sadece burası değil Tepebaşı’nın çehresi değişti. Sevgili dostlar 20 yılda iyi şeyler oldu.


Bütün bölgedeki ilçeler dahil nüfus kaybederken Tepebaşı’nın nüfusu artıyor. Çok emeğimiz var inanın sanki Tepebaşı benim çocuğum gibi. Ben 35 sene hekimlik yaptım. 20 yıldır da belediyeciyim. Benim hayatımın özeti bu. Ben 5 yıl daha sizin güveninizi isteyeceğim. Ben sizlere tekrar teşekkür ediyorum, yolumuz açık olsun.” diye konuştu.


Ziyarette İnönü Belediyesi Başkan Adayı Balkan Aktaş, Çamlıca Mahalle Muhtarı Savaş Hancı ve meclis üyesi adayları da yer aldı.