Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan ile birlikte Sarıcakaya ve Mihalgazi ilçesini ziyaret eden Gürhan Albayrak, seçimlerde başkan seçilen Ahmet Dönmez ve Zeynep Güneş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Belediye binalarında gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretlerinin ardından Sarıcakaya ve Mihalgazi ilçe teşkilâtlarıylabir araya gelen Başkan Albayrak,şu ifadeleri kullandı:

Mahkumların El Emeği Ürünleri Sergileniyor Mahkumların El Emeği Ürünleri Sergileniyor

“31 Mart Yerel Seçimlerinde Sarıcakaya Belediye Başkanı seçilen Ahmet Dönmez başkanımıza ve Mihalgazi’de güven tazeleyerek, 3’üncühizmet dönemine başlayanZeynepGüneş başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kıymetli başkanlarımıza yeni dönemde başarılar diliyorum.

Seçim çalışmaları sürecindeki üstün emekleri ve özverili gayretleri için Sarıcakaya İlçe Başkanımız Hikmet Aknur, Mihalgazi İlçe Başkanımız Ali Akkar ve ilçe teşkilâtmensuplarımızın her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.2028 seçimlerinin hazırlıklarına şimdiden başladık. Kaybedecek bir gün dahi yok. Önümüze bakacağız, hemşehrilerimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. İnşallah güçlenerek önümüzdeki seçimlere hazırlanmış olacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde durmayacağız, çalışmaya devam edeceğiz.”