Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehirli esnaflar ile bir araya gelmeye Yeşiltepe Mahallesi’nde hizmet veren esnafı ziyaret ederek hayırlı Ramazanlar ve bol kazançlar diledi. Başkan Ataç;

Vatandaşlarımızı mağdur etmeden imar düzenlemesini yapıyoruz. Mevcut imar hakları korunarak, yerinde dönüşüm planlanıyor.” dedi. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, kente hizmet sunan esnafla bir araya gelmeye devam ediyor.


Kent esnafı ile de buluşmayı sürdüren Başkan Ataç, Yeşiltepe Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret ederek hayırlı Ramazanlar ve bol kazançlar diledi. Esnafın yanı sıra alışveriş yapan mahalle sakinleri ile de bir araya gelen Başkan Ataç, vatandaşlar ile sohbet etti. Esnaf ziyaretlerine ilişkin bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç;

“Bizler her zaman halkımız ile iç içe, yan yanayız. Bu sayede de vatandaşlarımızın, esnafımızın nabzını
tutuyoruz. Yeşiltepe Mahallesi’nde de vatandaşın imar ile ilgili isteklerinin de farkındayız. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ayşe Ünlüce ile Yeşiltepe Mahallesi’nin bu haklı isteği üzerine de konuştuk ve anlaştık. Vatandaşlarımızı mağdur etmeden imar düzenlemesini yapıyoruz. Mevcut imar hakları korunarak, yerinde dönüşüm planlanıyor. Önümüzdeki günlerde detaylıca duyuracağız.” dedi.

Milletvekili Çakırözer: "AK Parti Öğrencileri Tarikat Yurtlarına Mahkum Ediyor" Milletvekili Çakırözer: "AK Parti Öğrencileri Tarikat Yurtlarına Mahkum Ediyor"


Esnaf ise Başkan Ataç’a ziyareti için teşekkür ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.