Başkan Ünlüce Kurban Bayramı mesajında;

“Kıymetli hemşehrilerim;


Dayanışma ve yardımlaşmanın ön plana çıktığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, birbirimize sımsıkı sarılacağımız bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnsanlığın içinde bulunduğu savaşlar, acılar ve gözyaşları hepimizi düşündürse de; bayramlarımızın birlik ve beraberlik çağrısına kulak vermeye her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olduğunu unutmamalıyız.


Bayram paylaşmaktır, dayanışmadır. Rengârenk şekerlerle çocukları kapıda bekleyen büyüklerimizdir. Sofralarda bereket, hanelerde huzur demektir. Özellikle ülke olarak içerisinde bulunduğumuz ekonomik sıkıntılar, yaşanan derin yoksulluk hepimize bu bayramda önemli bir görev yüklüyor. Bayram vesilesiyle komşularımızdan ve sokağımızdan başlayarak uzanan her eli tutmalı, zor günlerde birbirimizin yanında olduğumuzu en güçlü şekilde hissettirmeliyiz.


Kurban Bayramımızın Yunus gönüllü, sevgi ve hoş görünün simgesi güzel şehrime, ülkemize, İslam Âlemine ve insanlığa barış, huzur, bereket getirmesini diliyorum. Sevdiklerimizle bir arada olmanın kıymetini bileceğimiz nice mutlu bayramlara…" ifadelerine yer verdi.

Başkan Ünlüce Babalar Günü'nü de Unutmadı

Ayşe Ünlüce Babalar Günü için yayınladığı mesajda ise;

Milletvekili Gürcan da İmza Vermiş Milletvekili Gürcan da İmza Vermiş

“Dünyaya ‘merhaba’ dediğimiz ilk andan itibaren hayatımızın her anında yanımızda olan, sevgi ve emekleriyle bizleri büyüten babalarımız, ailemizin temel direği, çocuklarımızın ilk kahramanlarıdır.


Şunu asla unutmayalım ki; kendisinden çok çocuklarının gülüşleriyle mutlu olan, fırtınalı günlerin kaptanı ve sığınılacak en güvenli liman babalarımızın hakkını asla ödeyemeyiz. İyiliği, adaleti, şefkati, kararlılığı, özveriyi ve en önemlisi de bizlere vefalı olmayı öğreten, ömrünü ailesine adamış tüm babalara minnettarlığımı iletmek istiyorum. Bu vesileyle, başta vatanımız için hayatlarını feda eden kahraman şehitlerimizin babaları olmak üzere, aramızda olmayan babalarımızı rahmetle anıyor; Güzel günlerin fedakâr mimarları tüm babalarımızın ‘Babalar Günü’nü tebrik ederek, sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. Sevgilerimle.” dedi.

Editör: Buğrahan Doğangil