Eskişehir Gordion Rotary “Çocuk Felcine Son” mottosuyla farkındalık standı açtı. Eskişehir Kahve Festivali’nde açılan stant ile Çocuk Felci konusunda katılımcıları bilgilendiren rotaryenler stant ile toplanan gelirin tamamını ise çocuk felci ile mücadele eden oluşumlara bağışlayacak. 

Yeter ki kalbinizde engel olmasın Yeter ki kalbinizde engel olmasın

Eskişehir Kahve Festivali’nde stant açan Gordion Rotary Kulübü “Çocuk Felcine” dikkat çekiyor. 
Festivale katılanları bilgilendiren rotaryenler aynı zamanda stantta satılan ürünlerden toplanan geliri çocuk felci ile mücadele ile için kullanacak. 
Rotary olarak dünya üzerinde yapılan farkındalıklar ile bugüne kadar milyonlarca çocuğa aşı imkanı sunulduğunu ifade eden rotaryenler; 
"Türkiye olarak biz bu konuda güvenli bölgedeyiz, bu hastalıkla mücadelede etkin bir konumdayız. Ancak dünyada halen daha çocuk felci nedeniyle mağdur olan ve bu konuda desteğe ihtiyaç duyan milyonlarca çocuk var. 
Bizlerde bugün açtığımız stant ile bu mücadeleye katkı sunmak istedik. Rotary olarak stant sayesinde elde edilen geliri bu mücadele için kullanacağız. Aynı zamanda hazırladığımız broşürler ile çocuk felci hakkında katılımcıları bilgilendiriyoruz ve farkındalık oluşturmaya çalışıyoruz" dediler.