Eskişehirli Mobilya Kümesi Yeni Başkanını Seçti Eskişehirli Mobilya Kümesi Yeni Başkanını Seçti

Çağdaş Erkayman şu yazılı açıklamayı yaptı;
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyelerimiz ve Eski Genel Müdürlüğü’nde çalışan değerli Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası üyelerimiz ve saygıdeğer memur çalışma arkadaşlarım. Tüm Bel Sen 12. Genel Kurul Seçiminde Eskişehir Tüm Bel Sen Şube Başkanlığı için adaylığımı açıklamış bulunmaktayım. 
Değerli sendika üyelerimiz seçim sürecinden sonra yeni pırıl pırıl yöntemimizle değerli üyelerimizle ve çalışma arkadaşlarımızla hayata geçirmeye çalışacağımız sendika faaliyetlerimizi aşağıda sıralamış bulunmaktayım.
Sosyal Denge Tazminatına esas oran artırılmalıdır. Sosyal Denge Tazminatı ödenebilmesi sınırı ve kısıtlamaların kaldırılması gerekmektedir.    
Yönetmelik gereği yemek çıkarılmayan yerlerde yemek ücreti ödenmelidir. Dini bayramlarda ikramiye verilmelidir. Görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarının açılması mecburi hale getirilmeli ve bir periyoda ve standarda bağlanmalıdır. Yerel yönetim çalışanlarının ikramiye tutarları artırılmalı ve yararlanacakların kapsamı genişletilmelidir. Yerel yönetim çalışanlarının 657 sayılı devlet memurları kanun gereği ceza uygulaması çok iyi şekilde kullanıldığı gibi 657 sayılı devlet memurları kanunda ödül ve performans uygulamasının hayata geçirilmesi gerekmektedir. Yerel yönetim çalışanlarının Büyük yatırım projelerinde çalışanların proje tazminatı alınmasının hayata geçirilmesi gerekmektedir. Yerel yönetimlerde çalışan arkadaşlarımızın belediyenin imkân sağladığı sosyal aktivitelerin bulunduğu (Hayvanat Bahçesi, Müzeler, Opera, Tiyatro, Yüzme Havuzu, Akvaryum vs.) yerlere ücretsiz veya indirimli girilmesinin hayata geçirilmesi gerekmektedir.