Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Kümede şampiyon  olarak Bal Ligi’ne yükselen Demirspor yönetimi yeni sezon için çalışmalarını sürdürüyor. 


Kulüp binasında düzenlenen program ile yeni sezon takım sponsoru tanıtıldı. Toplantıya Eskişehir Demirspor Başkanı Mehmet Ali Hünerlier, Yakamoz Ofis sahibi iş insanı İbrahim Macuncu ve yöneticiler katıldı. 
Yeni sezon için iddialı bir takım oluşturduklarının altını çizen Hünerlier, desteklerinden dolayı Yakamoz Ofis sahibi iş insanı İbrahim Macuncu’ya teşekkürlerini iletti. Hünerlier, “Eskişehir’in tanınmış iş insanlarından İbrahim bey her zaman spor ve sporcunun yanında olmuştur. Kendisi işinde oldukça başarılıdır. Demirspor’un başarılı olması için böyle güçlü sponsorlara ihtiyacı vardır. Yakamoz Ofis hem forma sponsoru olmuştur, hem de sezon içinde ihtiyaç olacak bir çok konuda bize destek olacaktır”dedi.

Eskişehirspor'un Maç Biletlerinin Fiyatları Belli Oldu Eskişehirspor'un Maç Biletlerinin Fiyatları Belli Oldu


Yakamoz Ofis sahibi İbrahim Macuncu da yaptığı açıklamada “Türk Futbolunun köklü kulüplerinden Demirspor’a sponsor olmak bizi son derece gururlandırmıştır. Bilindiği üzere Demirspor’un mazisinde bir Türkiye şampiyonluğu vardır. Demirsporumuzu layık olduğu yerlere taşımak için elimizden geleni yapacağız. Şehrimizin takımlarına ve sporcularına destek olmaya devam edeceğiz. Semt takımı Ihlamurkentspor’a ve Avrupa şampiyonasına gidecek kickboks sporu ile uğraşan bir kardeşimize de destek olduk. 


 Başarılar geldikçe bizler de son derece mutlu oluyoruz. İş insanlarını kulüplerimize ve sporcularımıza destek olmaya çağırıyorum. Demirspor kulübüne de başarılar dilerim”dedi.