Eskişehir Tramvay İşletmesi (ESTRAM) Eskart temini ve vizeleme işlemlerinin web sitesi ve mobil uygulama üzerinden yapılabileceğini, ayrıca BİLEM’de yoğunluk oluşmaması için 4 ayrı hizmet noktası oluşturulduğunu açıkladı.  

Güler’e ilk tebrik en üst makamından Güler’e ilk tebrik en üst makamından

Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ve yükseköğretimde akademik takvimin ilerlemesi ile birlikte ulaşımda düzenlemeler devam ediyor. Bu kapsamda ESTRAM’dan yapılan açıklamada, Eskart temini ve vize işlemlerinde kent merkezi Çukurçarşı’da bulunan BİLEM'de oluşabilecek yoğunluğu azaltmak amacıyla 4 ayrı nokta daha oluşturulduğu belirtildi.

ESTRAM’ın açıklamasında şu görüşlere yer verildi: “BİLEM hafta içi 08.00-17.30 ile Cumartesi günleri 08.00-13.00 saatleri arasında vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edecektir. Hafta içi olmak üzere Tepebaşı Belediyesi 19 Mayıs Gençlik Merkezi’nde 10.00-20.00 saatleri arasında, Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Öğrenci Merkezi’nde 08.30-16.30, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Merkez Yemekhanesi’nde 08.30-16.30 ve Eskişehir Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nda 08.30-16.30 saatleri arasında açılan hizmet noktalarından işlemler yapılabilecektir. Ayrıca ESTRAM mobil uygulaması ile ESTRAM’ın www.estram.com.tr adresli web sitesine giriş yapacak olan vatandaşlarımız, işlemlerini internet üzerinden de yapabileceklerdir.”