Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, DİSK’e bağlı Türkiye Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (Genel-İş) Eskişehir Şube Başkanı Günay Ayaz ile bir araya geldi.

“STK’ların doğal gaz aboneliği işyeri tarifesinden çıkarılsın” “STK’ların doğal gaz aboneliği işyeri tarifesinden çıkarılsın”

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın sendika temsilcileri ile temaslarısürüyor. Son olarak DİSK’e bağlı Genel-İş Sendikası Eskişehir Şube Başkanı Günay Ayaz ve sendika temsilcileri Başkan Ataç’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Ayaz, sendika çalışmaları hakkında Başkan Ataç’a bilgiler verirken, geçtiğimiz dönem imzalanan toplu iş sözleşmesinden doğan emekçi kazançları için de memnuniyetlerini
belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ataç da “Güzel bir toplu sözleşme dönemi geçirdik. Bizim için hem iş barışı ve hem de emekçilerimizin haklarını alması çok önemlidir” diyerek Ayaz ve yönetimine başarılar diledi. Buluşmada Ayaz, Başkan Ataç’a DİSK tarihini konu alan bir de kitap armağan etti.