Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu'nu hedef aldı. Arslan'ın sosyal medya hesabı aşağıdaki gibidir;

"Her hafta biri gelip, diğeri giden ve Eskişehir’imize bunca yıldır uzaktan BAKAN (!) lardan biri olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sayın Abdülkadir Uraloğlu şehrimize gerçekleştirdiği bugünkü ziyaretinde; “Eskişehir’e yapılması gereken bütün yatırımları yapmaya çalıştıklarını, Eskişehir’i hiçbir zaman cezalandırmadıklarını ve güzel yatırımlarla kentimizi donattıklarını” ifade etmiş! Mademki yatırımlar sizin söylediğiniz gibidir. O halde şu sorularımıza lütfen cevap veriniz. Uzun yıllardır Eskişehir’deki tüm çevrelerce çözümü talep edilmesine karşın, Çevre yollarımızı, Gemlik limanı demiryolu bağlantı yolunu bugüne kadar yapmayan BAKAN ve İKTİDAR siz değil misiniz? Uluslararası standartlara sahip havaalanımızı, yanlış yatırım politikalarınız sonucu olağanüstü zarar eden Kütahya Zafer Havalimanına kurban ederek, tarifeli uçuşlara açmayan, yanı sıra lojistik amaçlı olarak da kullanmayan BAKAN ve İKTİDAR siz değil misiniz? Ölüm yolu olarak nitelenen ve genel seçim öncesi AKP milletvekilleri ve sözcüleri tarafından müjde olarak duyurulan ancak yıllardır yapılmayarak kanayan yaramız haline gelen, tahminen 4,5 milyar TL ye mal olacağı yatırım programında belirtilen, 75 km lik “Eskişehir-Seyitgazi yolu (Kırka geçişi dahil)” için 2024 yılında ödenek olarak sadece ve sadece 10 bin TL ödenek ayıran BAKAN ve İKTİDAR siz değil misiniz? Yapımına 2017 yılında başlanılan ve çok sayıda ölümlü ve maddi hasarlı kazaya yol açan, 45 km lik” Eskişehir-Alpu-Mihalıççık yolu”nun Yine yapımına 2020 yılında başlanacağı ifade edilen ama yılan hikayesine döndürülen, 31 km lik “Eskişehir-Sakarıılıca-Mihalgazi” yolu için yeterli ödeneği koymayan BAKAN ve İKTİDAR siz değil misiniz? Yatırım programında yer alan bilgilere göre en iyimser tahminle 2027 yılından önce bu yolların bitirilmeyeceğini öngören ve planlayan da siz değil misiniz?

CHP'li Milletvekilleri Başkan Ataç'ı Kutladı CHP'li Milletvekilleri Başkan Ataç'ı Kutladı

2020 yılında yapımına başlanan ve 2027 yılında tamamlanması planlanan 7,5 km uzunluğundaki Hasanbey Lojistik Merkezi İltisat Hattı için; 2023 yılında herhangi bir harcama yapmayan, 2024 yılı için ise sadece 24 bin TL İZ BEDELİ tutarında ödeneği koyan BAKAN ve İKTİDAR siz değil misiniz? 22 yıldır kesintisiz olarak tek başına ülkemizi yöneten AKP iktidarı ve ortakları; Eskişehir’imize, Eskişehir’in sorunlarının çözümüne ve hemşehrilerimizin beklentilerine duyarsız, kör, sağır ve dilsizdir. Hiçbir bahaneleri olmadıkları halde uzun yıllardır bu ve benzer sorunlarımızı çözmeyen, yatırımları yapmayan iktidar ve ortaklarının bakan, belediye başkan adayları ve parti sözcüleri hiç utanmadan hiç sıkılmadan, sanki 22 yıldır iktidarda değillermiş gibi davranmaya, seçim vaatleri ve tehditleriyle hemşehrilerimizi aldatmaya çalışmaktadırlar. Oysa Ziya Paşanın da dediği gibi “ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz” sözünden hareketle çok değerli hemşehrilerimin, bu yalanlara, aldatmalara ve seçim tehditlerine boyun eğmeyerek, gereken cevabı 31 Mart tarihinde yapılacak olan seçimde sandıklarda vereceğine yürekten inanıyorum."