Şairlerin Dizeleri Hayat Buldu Şairlerin Dizeleri Hayat Buldu

Konsere Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ve Sanat Müziği seven Eskişehirliler katıldı. Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru;’tamamen gönüllü olarak çalışmalarını yapan Başta Şefimiz Ali Ulusoy olmak üzere grup kolaylaştırıcısı Arzu Esin ‘e , tüm koristlere ve sazlara çok teşekkür ederiz.Bizler burada köprü vazifesinde bulunuyoruz.Bizlere bu imkanlara sağlayan ancak bugün yoğun programı sebebiyle aramızda olamayan Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’a da çok teşekkür ederiz.’ dedi.


Şefliğİ Ali Ulusoy ‘un yaptığı konsere TRT Ankara Radyosu Keman Sanatçısı Fevzi İpteş ve Yaylı Tambur sanatçısı Prof. Dr.Tayfun Aydın katkı verdi. Konser iki bölümden oluşurken ,ilk bölümde Selahattin Pınar ve Saadettin Kaynak’tan seçme eserler seslendirildi.


İkinci bölümde ise değişik sanatçıların eserleri solo ve koro şeklinde icra edildi. Dinleyicilerin çok keyifle dinlediği konser sonunda konuklara Odunpazarı Kent Konseyi Başkanı İsmail Kumru ve Genel Sekreteri Cenk Sungur tarafından plaketleri takdim edildi.

Editör: Buğrahan Doğangil