Eskişehirspor Teknik Direktörü Emre Özbayer, farklı yenilgi ile kapatılan Amasya maçını değerlendirdi. Özbayer, “İyi sonuçlar alacak güçteyiz. Silkelenip buna odaklanacağız. Bize sonsuz destek veren taraftarımıza da teşekkür ederim” dedi.

Özbayer, Amasya maçı yorumunda takımın yediği erken gollere dikkat çekti. Yenilen gollerin aynı tarzda olduğunu ve bunu önlemek için de çalıştıklarını söyleyen Özbayer, bu sorunun Amasya’da da tekerrür ettiğini söyledi.

Buna rağmen maçta skoru çevirecek oyunu ortaya koyduklarını da kaydeden Özbayer ilk yarıda direkten dönen topla birlikte bazı pozisyonların kırılma anı olduğunu dile getirdi. Kırılma anlarını iyi değerlendiremeyip bir de 10 kişi kalınmasıyla maçın skorunun ortaya çıktığını kaydeden Özbayer, buna rağmen iyi bir taktik anlayışla sonuç alabilecek bir takıma sahip olduklarını da anlattı.

Tepebaşı belediyesi gençlik basketbol turnuvası Tepebaşı belediyesi gençlik basketbol turnuvası

Daha iyi futbol oynayıp daha iyi sonuçlar alacak güce sahip olduklarını da belirterek kamuoyuna iç açıcı mesajlar gönderen Emre Hoca, kendilerini deplasmanda dahi bir an yalnız bırakmayan taraftara da sonsuz teşekkürlerini sundu.