Dr. Özbay: "Çocuklar Sıkı Takip Edilmeli" Dr. Özbay: "Çocuklar Sıkı Takip Edilmeli"

Özel Ümit Hastaneleri sigorta acenteleri ile tanışma kahvaltısında buluşarak sigorta, acente ve hastane ilişkilerini konuştu.
Bir restaurant düzenlenen davete, Bilecik ve Kütahya Acenteleri Derneği Başkanı Canan Özçamur, dernek üyesi sigorta acenteleri ve Özel Ümit Hastaneleri İdari Direktörü Oktay Tanrıverdi, Anlaşmalı Kurumlar ve Medikal Muhasebe Müdürü Asuman Korkmaz, İş Geliştirme ve Vezne Sorumlusu Sema Fırat, Anlaşmalı Kurumlar Temsilcisi Sercan Metin, Vişnelik Temsilcisi Sultan Yıldırım ile Batıkent Özel Sigortalar Temsilcisi Dilek Yavaş da katıldı.
Bilecik ve Kütahya Acenteleri Derneği Başkanı Canan Özçamur, "Sağlık sigortaları anlaşmaları ile sorunları hepimiz zaman zaman yaşıyoruz, hastanelerde de bu alanda bir takım sorunlar yaşanabiliyor. Burada bu sorunları konuşmak ve çözüm yolları bulmak için bizi bir araya getiren Özel Ümit Hastanesi yönetimine teşekkür ediyorum" dedi.


“Beraberliğimiz giderek artacak”


Davete katılan tüm firma temsilcilerine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Özel Ümit Hastaneleri İdari Direktörü Oktay Tanrıverdi, "Patronu olmayan kolektif yapıda bir hastaneyiz bu yapının bir parçası da siz sigorta acentelerisiniz, birlikte çok değerli işler yapıyoruz ve bu beraberliğin giderek artarak devam edeceğine inanıyorum. Sizlerle iletişim kurarak daha iyi hizmeti nasıl sunabileceğimizi konuşmak için bir araya geldik, umarım buradan çok verimli sonuçlar alarak ayrılırız" ifadelerini kullandı.