Saadet Partisi Eskişehir İl Başkanlığı, Eskişehir'de 2024 yerel seçimlerinde yarışacak belediye başkan adayları için bir tanıtım toplantısı tertipledi.

İstanbul Milletvekili Mustafa Kaya’nın katılımlarıyla gerçekleşecek olan aday tanıtım toplantısı 18 Şubat Pazar günü, saat 14.00'te Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi’nde başlayacak.

Milletvekili Çakırözer: "AK Parti Öğrencileri Tarikat Yurtlarına Mahkum Ediyor" Milletvekili Çakırözer: "AK Parti Öğrencileri Tarikat Yurtlarına Mahkum Ediyor"

Saadet Partisi’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fesih Bingöl, Tepebaşı Belediye Başkan adayı Elif Örs, Odunpazarı Belediye Başkan adayı İsmail Satekin, Mahmudiye Belediye Başkan adayı Muzaffer Kaplan, Mihalıççık Belediye Başkan adayı Mehmet Kavak, Sivrihisar Belediye Başkan adayı İdris Kaçar ve Günyüzü Belediye Başkan adayı Yücel İpek olarak kamuyouna duyurulmuştu.

Saadet Partisi'nin henüz aday çıkarmadığı ilçelerde ise sürpriz isimler ile bu toplantıda kamuyounun karşısına çıkma ihtimali yüksek. Saadet Partisi ile Gelecek Partisi'nin ilçeler bazında bir ittifaka girebileceği de gelen kulis bilgileri arasında.