Tepebaşı Belediyesi ve TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından, tarımsal ilaçlamada insansız hava aracı (İHA) kullanım eğitimi düzenlendi.TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi iş birliğinde tarımsal ilaçlamada insansız hava aracı (İHA) kullanım eğitimi, Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda düzenlendi. Etkinliğe Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Suat Yalnızoğlu

Mandalina 10 liradan tezgahlar'da Mandalina 10 liradan tezgahlar'da

 Tepebaşı Belediyesi ve TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi tarafından, tarımsal ilaçlamada insansız hava aracı (İHA) kullanım eğitimi düzenlendi.
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi iş birliğinde tarımsal ilaçlamada insansız hava aracı (İHA) kullanım eğitimi, Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda düzenlendi. Etkinliğe Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Suat Yalnızoğlu, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Levent Özbunar, ziraat mühendisleri ve üreticiler katıldı.
“İş birliğimiz de devam edecek”
Etkinlikte katılımcılara hitap eden Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Suat Yalnızoğlu, Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı hakkında bilgiler verirken, “Bugün burada önemli bir eğitim gerçekleştiriyoruz. Ziraat mühendisleri olarak çok değerli bir meslek yapıyorsunuz. Bu eğitimin de faydalı olacağına inanıyoruz. İlerleyen dönemlerde TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası ile iş birliğimiz de devam edecek” diye konuştu.