AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak, AK Partili Belediye Meclis Üyeleri ve parti kurmaylarından oluşan heyet, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhuriyet Halk Partisi'nden Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Av. Ayşe Ünlüce'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Ünlüce, Albayrak ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Dostane geçen bir sohbetin ardından Başkan Ünlüce'ye hayırlı olsun dileklerinde bulunan AK Partililer aynı zamanda Eskişehir'in menfaatleri adına birlik olma mesajı da verdi.

İbrahim Arslan: "EBB'nin Yenilenebilir Enerji Üretimini Artması Neden Engelleniyor?" İbrahim Arslan: "EBB'nin Yenilenebilir Enerji Üretimini Artması Neden Engelleniyor?"

İl Başkanı Gürhan Albayrak, ziyaret sonrasında resmi X hesabından;

"Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Ayşe Ünlüce hanımefendiyi ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Eskişehir’imiz için dertlenmeye devam edecek, kentin menfaatine olacak her kararın destekçisi olacağız. Mottomuz Eskişehir…" açıklamalarında bulundu.

AK Parti'nin bu şık hareketi ve Başkan Ünlüce'nin heyete karşı nazik tavrı Eskişehir kamuyounda sın derece olumlu karşılandı.