Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcılığı görevine atanan Erdem Cantimur’u ağırladı. Küpeli, nazik ziyareti için Bakan Yardımcısı Cantimur'a teşekkür ederek, yürütülen çalışmalar, yatırımlar yanı sıra Eskişehir sanayisi hakkında bilgiler verdi. Başkan Küpeli, son yıllarda yatırımcıların Eskişehir OSB’ye ilginin bir hayli yoğun olduğunu aktararak, yeni yatırım alanları oluşturmak noktasında yönetim olarak ciddi çalışmalar yürüttüklerini iletti. Başkan Küpeli görüşmede sanayicilerin özellikle finansmana erişim konusunda yaşadığı sıkıntıları Bakan Yardımcısı Cantimur’a aktararak, destek istedi.

Sanayicilerimize kapılarımız her zaman açık

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Erdem Cantimur ise Eskişehir'in önemli bir sanayi şehri olduğunu ülke ekonomisine katkısının çok büyük olduğunu söyledi.   Eskişehir sanayinin daha da güçlenmesi, istihdamın artması, sanayicilerin istek, sorun ve taleplerinin çözümü noktasında Bakanlık olarak gereken tüm desteği sunmaya hazır olduklarını ileten Cantimur, “Sanayicilerimiz üretme devam etsinler. Hazine ve Maliye Bakanlığı olarak her türlü talep ve sorunları çözme noktasında sanayicilere kapılarının her zaman açık. Gereken adımlar atılacaktır” şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Küpeli, Maliye Bakan Yardımcılığı görevine atanan Cantimur'a hayırlı olsun dileklerini ileterek, görevinde başarılar diledi.