Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Türkiye Futbol Federasyonu Play-Off’un ilk maçı öncesinde Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü U-16 takımı ile bir araya geldi. Futbolculara Play Off öncesi başarılar dileyen Başkan Kurt, genç futbolculara Serhan Asker’in “Efsane Değil İnsanım” adlı kitabını hediye etti.

Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü U-16 takımı,  Türkiye Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen Play-Off maçlarına katılmaya hak kazandı. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt da Play- Off’un ilk maçı öncesinde Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü U-16 takımı ile buluştu. Odunpazarı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Adnan Evren Olcay, teknik kadro ve Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürü Ahmet Bingöl’ün de yer aldığı buluşmaya yaklaşık 30 futbolcu katıldı.

Sezon değerlendirmesinin da yapıldığı buluşmada, teknik kadro ve genç futbolcular Başkan Kurt’a başarı sözü verdi.

Kentpark Havuzu yenileniyor Kentpark Havuzu yenileniyor

Genç futbolculara, Play Off öncesi başarılar dileyen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak genç sporcuların her zaman yanında olduklarını söyledi. Gençlere, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Cumhuriyet, fikren, ilmen ve bedenen kuvvetli ve yüksek seviyeli muhafızlar ister.” sözünü hatırlatan Başkan Kurt, Türkiye’nin umudunun gençlikte olduğunun altını çizdi. Başkan Kurt, genç sporculara Serhan Asker’in “Efsane Değil İnsanım” kitabını hediye etti.