Sözlerinde Kazım Kurt'u hedef alan Özcan, açtı ağzını yumdu gözünü. Özcan şu ifadeleri kullandı:

2024 yılı Mart ayında seçim var. Rapor detaylı bir şekilde hazırlanmamış. 2024 yılında kim öle kim kala diyorsunuz. Seçimi kim kazanırsa 2024 planlarını revize etmek zorunda kalacaktır. Bu program yeniden elden geçecektir. Birçok hedeften uzak bir programdır. Yatırımlarınız hedeflerinizin hangi aşamasındadır açık ve net bir şekilde açıklayınız. 

Galeri ve sanat merkezi ve Yunus Emre Kültür Merkezinin dönüşümü için sembolik rakamlar yazılmış. El Sanatları Lisesi hiç konuşulmamış. Olimpik havuz konusuna değinilmemiş. Yeni hizmet binası için 2 milyon civarında bir para yazılmış. Bu para kamulaştırmasına yetmez. Yeni güneş enerjisi sistemi, Çankaya Mahallesi Spor Kompeksi ve Ambalaj Atığı hizmeti için de oldukça düşük rakamlar yazılmış. Kazım Kurt’un 2019 yılında vaatlerinin yüzde 40’ını yaptığı bile söylenemez. 

Melih Aydın Meral Akşener'i Ziyaret Etti Melih Aydın Meral Akşener'i Ziyaret Etti

Bir deprem gerçeği ile karşı karşıyayız. 2024 yılında depreme hazırlıkla alakalı en ufak bir hazırlığınız yok. İyi temenni dışında bir hareketiniz yok. Deprem konusu çözüm bekliyor. İmar planları yapılırken de bu konu ihmal edilmiş gözüküyor.