Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’un öğrencilere yeni yıl hediyesi, 2 GB internet paketi oldu. Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi ve Emek Gençlik Merkezi’ne giderek hediye internet paketlerini alan öğrenciler, Başkan Kurt’a teşekkür etti.

Gençler bir araya gelerek fikir üretsin, kişisel gelişimlerine katkıda bulunsun diye Odunpazarı’nda gençlik merkezleri açan; gençlere barınma ve ulaşım sorunlarının çözümünde destek olan; Türkiye ve Eskişehir’de bir ilke daha imza atarak Odunpazarı Dinleme, Diyalog, Dayanışma (3D) Gençlik Festivalini düzenleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, gençlere yılbaşında internet paketi hediye ediyor. Emek Gençlik Merkezi ve Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi’ne başvurarak internet paketlerini alan öğrenciler, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti. Bazı derslerini, ödevlerini internet ortamında yaptıklarını belirten gençler, “Sosyal medya üzerinden de arkadaşlarımızla görüşüyor, sosyalleşiyoruz. İnternet artık bizim için vazgeçilmezler arasında ve çok ihtiyacımız oluyor. Derslerimizi ve ödevlerimizi internet ortamında yapıyoruz. Derslerimiz için videolar izliyoruz. Başkan Kazım Kurt’a hediyesi için ve bizi düşündüğü için teşekkür ediyoruz” dedi.    

“ÇOK MUTLU OLDUK”

Kazım Kurt’un internet paketi hediyesinin çok anlamlı ve özel bir hediye olduğunu dile getiren Osmangazi Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği 2. Sınıf Öğrencisi olan Zeynep Aydoğan, bazı derslerin ya da kursların online ortamda olduğuna dikkat çekti. Gençlerin sosyal medyayı aktif olarak kullandığını da vurgulayan Aydoğan, “Ben çok beğendim bu hediyeyi. Çok mutlu oldum. Hediyeyi bize ulaştıran Ceren Özdemir Adalar Gençlik Merkezi’ne de ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

"İnsanlar dini daha iyi tanımalı" "İnsanlar dini daha iyi tanımalı"

Çok mutlu olduklarını anlatan Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği 2. Sınıf Öğrencisi Zümrüt Sürmeli, “Bizim için çok gerekli bir hediye. İnternet günümüzün çok önemli bir aracı. Hem derslerimize girmek hem de sosyal medyayı kullanmak için çok önemli. O nedenle çok teşekkür ederiz” dedi.