Açıklama Haberleri

açıklama haberleri ve güncel açıklama gelişmeleri, açıklama ile ilgili tüm video, açıklama fotoğrafları ve açıklama haberleri Eskişehir Haber Ajansı (EHA) sitemizde


GÜNDEM

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Eskişehir Şubesi, yönetimden gelen toplu istifalar sonrasında bir basın açıklaması ile bu duruma açıklık...

GÜNDEM

ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi ile ilgili geçtiğimiz hafta ortaya atılan 'skandal' iddialarına ESOGÜ'den kurumsal düzeyde yanıt geldi.

POLİTİKA

CHP'li Han eski Belediye Başkanı Erdal Şanlı resmi X hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Şanlı'nın sitemkar açıklaması dikkat çekti.

SAĞLIK

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Eskişehir Şubesi "Ebeler Günü" nedeniyle bir basın açıklaması yayınladı.

POLİTİKA

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin logosunun değişmesiyle ilgili yaptığı bir konuşmada; “Türkiye artık bir Türk-İslam devletidir.” dedi.

SPOR

Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca, Eskişehirspor'un, 1926 Polatlı Belediyespor’u evinde ağırladığı maçta mağlubiyet sonrası yaşananlardan dolayı taraftarlardan özür dilediği bir mesaj...

GÜNDEM

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy, "İlimizin turizm sektörünün daha ileri seviyelere taşınması noktasında çalışmalarımıza devam etmekteyiz." dedi.

GÜNDEM

31 Mart Yerel Seçimleri'nde Sivrihisar Belediye Başkanı seçilen Habil Dökmeci, seçim sonrası ilk açıklamasını yaptı.

POLİTİKA

25 yıldır Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini yürüten Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM

ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonrası açıklamalarda bulundu

GÜNDEM

AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, seçim gecesinin ardından bir açıklama yayınladı.

GÜNDEM

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu sosyal medya hesabından önemli bir açıklamada bulundu.

GÜNDEM

Ajans26 Hukuk temsilcisi Av. Caner Çalış, CHP Eskişehir İl Başkanı Talat Yalaz'ın Ajans26 ile ilgili yaptığı açıklamalara cevap verdi.

POLİTİKA

İYİ Parti İl Başkanı Serdar Ulucan, İl Başkanlığı binasında bir basın açıklaması düzenledi.

POLİTİKA

İYİ Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Gürol Yer, bu haftaki basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

POLİTİKA

CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Eskişehir basını ile kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.